Hubnutí po Vánocích

{lang: 'cs'}

Hodně lidí nabere během svátků hodně přebytečných kil. Většinou si dají poté předsevzetí, že by chtěly přebytečná kila opět shodit. Dozvíte se o tom, jak správně postupovat při zdravém hubnutí.

Změna stravy a přidání sportu

Nemá smysl začít držet různé diety. Diety mají většinou je účinnost na krátkou dobu. Správnou cestou je celková změna životního stylu. Mělo by se tedy jednat o trvalou změnu a né pouze o dietu na pár měsíců. Je třeba začít více dbát na zdravou a kvalitní stravu. Zkuste nějaké moderní dietní recepty a uvidíte, že i dietní strava může být chuťově hodně dobrá. Změnu stravy by jste měly podpořit také tím, že do svého života zařadíte nějaký ten pohyb. Sportů a různých cvičení je v dnešní době na výběr opravdu hodně.

Izolované hubnutí

Spousta lidí věří, že je možné izolovaně zhubnout pouze na břiše a proto se mě často ptají jak zhubnout břicho. Pokud chcete zhubnout vaše břicho, tak budete muset zhubnout na celém těle. Izolované hubnutí není možné. Při hubnutí břicha je tedy nutné opět upravit stravu a zařadit nějaké cvičení. Dobré je zařadit do svého posilovacího tréninku nějaké cviky na břicho. Ale s tréninkem břicha by jste to neměly určitě přehánět, nijak může dojít k přetrénování.

Sportuj.com – web pro sportovce

Internetový magazín Sportuj.com je magazín určený aktivním sportovcům. Najdete informace o tréninku jednotlivých sportů, ale také o výživě a zdraví. Velmi oblíbená je rubrika o tréninku profesionálních sportovců. Najdete hned několik tréninku kulturistů a fitness závodnic.

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Hubnutí po Vánocích”

  1. Jak zhubnout napsal:

    Souhlasím, nejdůležitější je se 1) hýbat 2) pravidelně jíst 3) pravidelně a hodně pít

Leave a Reply